Mimo realizace a projekce stavby naše firma nabízí v oblasti novostaveb rodinných domů tyto doplňkové služby.

Poradenství při výběru správného pozemku:

Výběr lokality určitě necháme na Vás, každý má jiný vkus, požadavky a nejlépe si je porovná sám s danou nabídkou pozemku.

Velmi rádi za Vás prověříme zda se dá na pozemku realizovat výstavba rodinného domu dle vašich představ a jeli vůbec na pozemku možno začít stavět a kdy.

Při vyřizování stavebního řízení pro následně realizované stavby, jsme se často setkali se situací, že klient nejprve koupil pozemek a následně řešil projekt a zjistil, že územním plánem není povoleno stavbu dle jeho představ realizovat. Někde jsou nařízené například pouze podkrovní domy, bungalovy nebo pouze rovná střecha a těchto omezení může být na jednom pozemku celá řada.

Další nepříjemností je, že klient který koupí pozemek a nemá dodělané nebo popřípadě pouze zkolaudované některé části infrastruktury (vodovod, kanalizace, vjezd , plyn atd.) nedostane, pokud nemá plánovací smlouvu s obcí (ta jí vydá většinou pouze, když sama tyto pozemky nabízí), souhlas se stavbou. Setkali jsme se s případem, že prodávající pozemku nezkolaudoval veškerou infrastrukturu a než tak u všeho učinil, ohlášení stavby se posunulo o téměř dva roky od koupě pozemku.

Velmi rádi při následné realizaci stavby, projektu popřípadě po dohodě pro Vás tyto skutečnosti prověříme.

Financování námi realizovaných staveb:

Jestli na stavbu nemáte vlastní prostředky popř. jejich část a sami jste si nevyřídili vlastní hypotéku nebo jinou alternativu, nabízíme možnost zprostředkování hypotéky naším externím pracovníkem a z reakcí klientů můžeme říci, že za velmi výhodných podmínek a rychle.
<